ŻABKI W MAJU

12 miesięcy temu

Kolejny miesiąc za nami. Coraz bliżej wakacji, na które wszyscy z niecierpliwością czekają. Ostatnio była piękna , słoneczna pogoda, więc korzystaliśmy z placu zabaw przy przedszkolu. W tym miesiącu rozmawialiśmy o Polsce i jej sąsiadach, poznawaliśmy ciekawe miejsca w Europie . Dzieci poznały również mieszkańców łąki oraz zwierzęta domowe , egzotyczne i leśne. Dowiedzieliśmy się również skąd pochodzi mleko, wełna i inne produkty zwierzęce. W maju zostaliśmy zaproszeni do Biblioteki Publicznej w Daniłowie Dużym na spotkanie z bajką w ramach Tygodnia Bibliotek. W kolejnym tygodniu byliśmy w Przedszkolu nr 2 w Łapach na przedstawieniu teatralnym. Jak zwykle było to dla nas kolejne doświadczenie i okazja do przeżycia czegoś nowego w dużej grupie dzieci. 25 maja odwiedzili nas Rodzice ,z okazji zorganizowanego w naszej grupie, Dnia Rodziny po hasłem „ Mamo, tato kochamy was”. Cieszymy się bardzo , że Rodzice z radością przyjęli zaproszenie i stawili się na nie w pełnym składzie. Był to niezwykle ważny dzień w życiu dzieci, które przygotowały piosenki i wiersze ,i z niezwykłym przejęciem je zaprezentowały. Został jeszcze jeden miesiąc w tym roku szkolnym ,i zasłużony odpoczynek . Czekamy.

Bożena Domaszewska

Katarzyna Thomas