MARZEC W JEŻYKACH

rok temu

Marzec u Jeżyków upłynął w oczekiwaniu na wiosnę. Dzień po dniu uczyliśmy się, pracowaliśmy, bawiliśmy się. Obserwowaliśmy przyrodę, aby zweryfikować wiadomości pozyskiwane na zajęciach, samodzielnie również posialiśmy rośliny, by móc sprawdzić moc wiosny. 21 marca, wspólnie z przedszkolakami z innych grup, żegnaliśmy kalendarzową zimę, by powitać nową porę roku. Cały tydzień świętowaliśmy ubierając się codziennie na inne kolory i wykonując różnorodne zadania.

Skorzystaliśmy z zaproszenia DK Łapy i udaliśmy się na przedstawienie „Morskie opowieści” z okazji Tygodnia Teatru. Zakończeniem miesiąca był Dzień Nowych Technologii w Edukacji, wówczas, na zaproszenie dyrektora SP 1, Pana Gołaszewskiego, mogliśmy osobiście sprawdzić jakie cuda można osiągnąć z drukarką 3D.

Swoje 6 lat świętowały z nami Nikola, Michalinka i Michał – jeszcze raz 100 lat!

Marzec to pracowity miesiąc, ale bardzo przyjemny. Ciekawe, co przyniesie nam kwiecień?

Agnieszka Budzisz

Joanna Roszkowska