14.10.2017 r. podczas uroczystości zorganizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty miałam przyjemność odebrać Nagrodę Ministra Oświaty.  Bardzo dziękuję Pani Burmistrz za nominowanie mnie do tej nagrody. Podziękowania składam przede wszystkim mojej rodzinie, która wspiera mnie każdego dnia. Dziękuję całej kadrze Przedszkola nr 2, na którą zawsze mogę liczyć. Z Wami zrealizowałam wiele działań na rzecz dzieci. Dziękuję Rodzicom za zaufanie i współpracę. Za każde dobre słowo i wsparcie w trudnych chwilach. Członkom stowarzyszenia „Nasze Łapy – Twoja przyszłość” dziękuję za zaangażowanie w sprawy naszego przedszkola. Dziękuję wszystkim przyjaciołom naszej „dwójeczki” za przychylność i pracę na rzecz najmłodszego pokolenia. Nagroda Ministra Edukacji to wyróżnienie i nasz wspólny sukces. Podsumowanie tego co robimy dla dzieci.

Dzień Edukacji Narodowej Białystok 14.10.2017

Z wielką radością przyjęłam wiadomość o przyznaniu Nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty naszej koleżance Pani Ligii Łapińskiej, która była inspiratorem działań Stowarzyszenia „Nasze Łapy - Twoja przyszłość”. Pani Ligia jest twórczą nauczycielką i naszą serdeczną koleżanką, która z pasją angażuje się w działania na rzecz dzieci. Podejmuje się nowych wyzwań i niesie pomoc potrzebującym. Serdecznie gratuluję Pani Ligii i życzę wytrwałości w pracy i dalszych sukcesów.

Dzień Edukacji Narodowej Białystok 14.10.2017

Gratuluję Pani Joannie Roszkowskiej, która 16.10.2017 r. otrzymała Nagrodę Burmistrza Łap za wzorową pracę nauczyciela. Zawsze sumienna  i perfekcyjnie przygotowana. Zaangażowana  w życie swoich wychowanków jest wzorem do naśladowania dla nowych pokoleń nauczycieli.

Dzień Edukacji Narodowej Łapy 16.10.2017

Serdecznie dziękuję pozostałym nauczycielom Przedszkola nr 2 w Łapach. W szczególności Pani Małgorzacie Perkowskiej za pomoc w organizacji pracy naszej placówki.  Dziękuję za zaangażowanie, pasję i radość z jaką codziennie pracujecie. Dziękuję za niezwykłą pracę na rzecz małego człowieka.

Dzień Edukacji Narodowej Przedszkole 2 12.10.2017

Podziękowania kieruję do wszystkich pracowników przedszkola, którzy robią wszystko, by dzieciom było jak najlepiej. Dbają o porządek, dobre relacje, tworzą „drugi dom” da naszych milusińskich. Wkładają serce w swoją pracę, wspierają i motywują się wzajemnie.

Dzień Edukacji Narodowej Przedszkole 2 12.10.2017

Podziękowania swoje pragnę zakończyć cytatem Ralpha Waldo Emersona, który dedykuję Wam wszystkim z przesłaniem dotyczącym wartości i sensu życia jakże pasujący do tego co robicie codziennie:

„Śmiać się często i mocno kochać; Zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i przywiązanie dzieci; Zasłużyć na uznanie uczciwych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół; Cieszyć się pięknem; Znajdować w innych to, co najlepsze; Dawać siebie, nie oczekując nawet przez chwilę zapłaty; Uczynić świat trochę lepszym, zostawiając po sobie zdrowe dziecko, uratowaną duszę, kawałek wyplewionego ogrodu czy poprawę warunków społecznych; Bawić się oraz śmiać z entuzjazmem i śpiewać z zachwytu przez całe życie; Wiedzieć, że choć jeden człowiek mógł zaczerpnąć głębszego oddechu, bo żyliśmy."

Dziękuję

Aneta Perkowska