MUMINKI ZAWODY RODZICÓW POZNAJĄ

WIZYTA W APTECE W PRZYSZŁOŚCI FARMACEUTÓW PRZYNIESIE!!!

Muminki czwartkowe przedpołudnie 8 VI pełne atrakcji miały. Najpierw pogadanka o bezpiecznych wakacjach z Panem Policjantem była, a zaraz po tym, na zaproszenie mamy Kasi – Pani Dorotki Dobkowskiej, do apteki muminkowa gromadka wyruszyła. A tam atrakcji czekało całe mnóstwo, więc od razu w swoim żywiole poczuło się nasze towarzystwo. Wizyta od zwiedzania całej apteki się zaczęła. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i skrupulatną dokładnością wszystkiemu się przyglądały i co tylko mogły, to dotykały. Panie farmaceutki tam pracujące, bardzo wyrozumiałe i przemiłe były, więc naszym przedszkolnym gwarem wcale się przejęły, tylko obsługą klientów się zajęły. Najciekawsza niespodzianka na zapleczu nas czekała, gdzie samodzielnie kremy grupa przedszkolaków ucierała. Pytań przy tym i opowieści było co nie miara, bo bardzo ciekawa świata jest Nasza muminkowa „wiara”. Na zakończenie zagadkowa sztafeta z podstaw farmacji była i w nagrodę calutką reklamówkę nagród nasza grupa zdobyła (długopisy, zakładki z magnesem, linijki i cukiereczki). Odznaki Super Klientów Apteki też otrzymały, bo Nasi milusińscy kulturę osobistą i wspaniałe zachowanie pokazały.    A Pani Dorotce Dobkowskiej za zaproszenie i zajęć praktycznych przeprowadzenie na temat „Co w aptece się dzieje” SERDECZNIE DZIĘKUJEMY JYJ, a w przyszłości pewnie farmaceutów nadmiar mieć będziemyJ.

B.Nielipowicz