NASI NA KONKURSIE RECYTATORSKIM

DZIECI WIERSZE KOCHAJĄ! WIERSZE DZIECIOM ŻYCIE UMILAJĄ!

Już od lat nasze przedszkolaki biorą udział w gminnym konkursie recytatorskim „O srebrną różdżkę Dobrej Wróżki”. W tym roku konkurs odbył się w piątek 02.06.2017r w łapskim Domu Kultury. Nasze przedszkole reprezentowane było przez wyjątkowo liczną grupę: Lidzię Łupińską, Franusia Łukaszuka i Anielkę Karasiewicz z Muminków, Olę Marzec i Alusia Perkowskiego z Puchatków, Michałka Zajączka, Anitkę Kiszko i Zuzię Średnicką z grupy Smerfów oraz Natalkę Kamińską z grupy Jeżyków. Wszyscy nasi mali artyści pięknie się zaprezentowali, wspaniale swoje wiersze recytowali , ale najważniejsze było, że się świetnie przy tym bawili i wszystkie swoje siły w to włożyli. Ku naszej wielkiej radości Lidzia Łupińska i Franuś Łukaszuk II miejsce zdobyli, a Anielka Karasiewicz i Anitka Kiszko wyróżnienie  otrzymały, za co dodatkowo dyplomy i maskotki otrzymały. BRAWO im bijemy i z dumy pękamy, że tak utalentowane przedszkolaki mamy!!! Pozostali nasi artyści także wspaniale się spisali, tylko tym razem wyróżnienia nie otrzymali. Ale się tym nie przejmują, tylko nadal trenują!!! Wszystkim recytatorom występu gratulujemy, a rodzicom oprócz gratulacji także podziękowanie za pomoc w przygotowaniach składamy, dalszych sukcesów w edukacji dzieci życzymy oraz zalecamy nieustanne ich wspieranie i bez względu na wszystko, MIŁOŚCIĄ obdarowywanie.

B.Nielipowicz