ROZŚPIEWANE MUMINKI

CZADU DAŁY! WYRÓŻNIENIA WYŚPIEWAŁY

Śpiewać każdy może, bardzo pięknie albo nie najgorzej, najważniejsza jednak tu rzecz, aby RADOŚĆ z tego mieć! Nasze Muminki tą myślą się kierują i w konkursach wokalnych często startują. Właśnie w czwartek 11.05 w białostockim Niepublicznym Przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Misjonarek przy ul. Zielnej odbył się konkurs wokalny piosenki patriotycznej „Kto Ty jesteś?”, w którym wziął udział nasz duet Lidia Łupińska i Klaudia Kozłowska z piosenką „ Nasza Ojczyzna” oraz zespół w składzie Oliwka Barylska, Patrycja Bujnowska Matos da Costa, Wiktoria Drozd, Monika Łapińska i Maja Skrobek. Oba wykonania bardzo się podobały, dziewczynki pięknie się zaprezentowały i w efekcie wyróżnienia otrzymały. Małym artystkom występów GRATULUJEMY, a Pani Izie-mamie Oliwki i Pani Ewie- mamie Lidzi za transport i wsparcie i pomoc serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

B.Nielipowicz

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE