III PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW

TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE!

Za nami kolejny Przegląd Taneczny Przedszkolaków, w którym udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego w Płonce Kościelnej, Przedszkola nr 1 i gospodarze z Przedszkola nr 2 w Łapach. Grupy prezentowały się na scenie bajecznie. Kolorowe  stroje, radosne miny i wesoła muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Całą galę rozpoczęły maluszki z „dwójeczki” Muchomorki prezentując taniec z „Krainy Lodu”. Krasnoludki zaprezentowały taneczną inscenizację. Jeżyki układ taneczny do muzyki z bajki „Trolles”. Nie zabrakło też rytmów Michaela Jacksona, tańców regionalnych, disco i muzyki z repertuaru przedszkolaków. Występy wszystkich grup przedszkolnych reprezentowały bardzo wysoki poziom. Zachwyceni goście nie szczędzili braw naszym małym artystom. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas nauczycielom i pracownikom z Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej, Przedszkola nr 1 oraz Przedszkola nr 2. Dziękujemy Jury, które było zgodne co do oceny poziomu prezentowanych tańców. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu naszych artystów do występów i wsparcie.  Przegląd taneczny przedszkolaków ma na celu wymianę doświadczeń i integrację placówek przedszkolnych. Poprzez takie działania chcemy promować wychowanie przedszkolne w środowisku lokalnym. Pragniemy pochwalić się naszymi bardzo zdolnymi przedszkolakami, którew przedszkolu uczą się poprzez zabawę, poznają nowe umiejętności i są dumą rodziców. III Przegląd Taneczny Przedszkolaków uważamy za bardzo udany. Do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie „Nasze Łapy – Twoja Przyszłość”