KRASNOLUDKI Z WIZYTĄ W KSIĘGARNI

W KRAINIE KSIĄŻEK

W czwartek 16 marca grupa Krasnoludków udała się na małą wycieczkę. Zostaliśmy zaproszeni do księgarni BookBook w Łapach, więc z radością się tam udaliśmy. Nie straszny był nam wiatr, ani chmury- bo wiemy już, że w marcu jak w garncu. Gdy doszliśmy na miejsce czekały nas już miłe panie, które oprowadziły nas po księgarni. Kto by się spodziewał, że jest tam tyle działów: dział z zabawkami, dla dzieci, dla dorosłych, dział poradników i papierniczy… Następnie wspólnie z pracownicą księgarni dzieci wybierały książeczkę, której chciały posłuchać, wybór był trudny, ale wybrana bajeczka pod tytułem „Marysia w ogrodzie” okazała się bardzo ciekawa. Na zakończenie wręczyliśmy paniom mały upominek- kolorowe kwiaty oraz specjalnie przygotowany rysunek. My również otrzymaliśmy prezent- wspaniałą książkę pt. „Na tropie słów”. Zrobiliśmy również małe zakupy, wspólnie kupiliśmy książkę. Zostaliśmy również poproszeni o narysowanie ilustracji do wysłuchanej bajki, co z ochotą zrobiliśmy zaraz po powrocie do przedszkola. Dziękujemy bardzo za zaproszenie i już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty w księgarni.

Małgorzata Perkowska

Małgorzata Piekutowska