DZIEŃ CHŁOPAKÓW

ŚWIĘTOWANIE

PUCHATKOWY DZIEŃ CHŁOPAKA

Podwójna uroczystość u ,,Puchatków’’ urodziny Emilka i święto wszystkich chłopców. Karina na tą okazję przyniosła wszystkim kolegom słodką niespodziankę. Sporo się napracowała, bo każdy upominek  był pięknie zapakowany błyszczącą  folią, zawiązany kolorową wstążeczką i dodatkowo ozdobiony lśniącymi koralikami – kto by nie chciał dostać takiego prezentu?  Natomiast na ,,Dzień Kobiet’’ Oliwier dla wszystkich dziewczynek z naszej grupy wręczył tulipany, każda ,,kobietka’’ zabrała ten kwiat do domu.   Na pewno dla większości małych pań, był to pierwszy kwiatek od chłopaka. Wszystkim złożyliśmy życzenia, Emilowi zaśpiewaliśmy sto lat, złożyliśmy życzenia i biesiadowaliśmy zajadając owoce i słodycze, które przyniósł jubilat.

Ligia Łapińska

kliknij i zobacz galerię

MUMINKOWY DZIEŃ CHŁOPAKA

Nasze Muminkowe Kobietki, wdzięczne za środowe przeżycia związane ze Świętem Kobiet,  o Dniu Chłopaka nie zapomniały   i w piątkowy dzień niespodziankę z tej okazji im przygotowały.  Było tradycyjnie odśpiewane „100 lat”, potem mali panowie laurki losowali, które w pocie czoła i w tajemnicy dziewczynki wykonały, a na zakończenie były wielkie i małe życzenia,  płynące z głębi serca i wszystkie do spełnienia. W ten sposób Muminkowa gromadka miłe chwile przeżyła, a przy tym znów się czegoś nauczyła: dziewczynki –ile frajdy i radości jest           z obdarowywania i sprawiania komuś radości, a chłopcy – jak przyjmować, dziękować i uczucia okazywać!!! Z tego morał płynie taki: coraz wrażliwsze i empatyczne stają się nasze Muminkowe dzieciaki, gdy sami emocji doświadczają i o nich rozmawiają.

Beata Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię