SUKCES NA X KONKURSIE ORIGAMI!

HURA! HURA! MAJA Z MUMINKÓW I MIEJCSE MA!!!

W sobotę 04.03. 2017 r odbyło się X Święto Origami podczas którego rozdano nagrody konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 47 w Białymstoku przy ul. Palmowej. Spośród 500 nadesłanych prac wyłoniono kilkudziesięciu laureatów w 4 kategoriach wiekowych. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu i ogromnej radości wśród laureatów znalazły się nasze przedszkolaki z Muminków. Praca Mai Skrobek „Rumcajsowa rodzinka” zdobyła I miejsce, a Lidzi Łupińskiej „ Zimę lubimy- bezpiecznie się bawimy” wyróżnienie!!! Hura! Nasze dziewczynki spisały się na 102! Godnie nasze przedszkole reprezentowały i choć z małym stresikiem nagrody odbierały, to radości swej nie ukrywały. Serdecznie obu dziewczynkom gratulujemy i dalszych sukcesów na polu artystycznym życzymy. Jesteśmy dumą przepełnieni, a Rodzicom tak wspaniałych i pracowitych córeczek winszujemy oraz za zorganizowanie transportu po odbiór nagród DZIĘKUJEMY!!! Pozostałych przedszkolaków także do pracy zachęcamy bo  i o Waszych sukcesach pisać zamierzamy.

B.Nielipowicz