PIERWSZA WYCIECZKA AUTOKAROWA

15 dni temu

Niezapomniana Przygoda dla Grupy Puchatki i Muminki

W ostatni wtorek 23.04.2024 Grupa Puchatków i Muminków z Dwójeczki wyruszyły na swoją pierwszą wycieczkę autokarową w tym roku, która okazała się niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestników. Cel podróży? Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka w malowniczym Kurowie. Już na samym początku atmosfera w autobusie była niesamowita – dzieci pełne entuzjazmu i radości, nie mogąc się doczekać tego, co je czeka. Po przyjeździe do ośrodka rozpoczęło się prawdziwe odkrywanie tajemnic natury. Zwiedzanie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka było prawdziwą ucztą dla zmysłów – dzieci miały okazję zbliżyć się do przyrody, obserwując ją w jej naturalnym środowisku. Jednak prawdziwym hitem okazały się zajęcia edukacyjne pod hasłem "Tajemnicza moc rzeki". Dzięki interaktywnym lekcjom poznały niezwykłe zjawiska związane z rzeką Narew, odkrywając fascynujący świat wodnych ekosystemów. Po wyczerpujących, ale bardzo pouczających zajęciach przyszedł czas na chwilę relaksu i wspólną zabawę przy ognisku. Pieczenie kiełbasek przy dźwiękach śpiewu ptaków i szumu rzeki było niezwykłym doświadczeniem, które dzieci na pewno zapamiętają na długo.Nie mogło zabraknąć także obserwacji rzeki z wierzy widokowej. Widok rozciągający się na malownicze okolice i koryto rzeki Narew zachwycił nie tylko małych, ale i tych nieco większych podróżników. Po całym dniu pełnym aktywności, radości i nauki dzieci wracały do przedszkola z uśmiechami na twarzach, pełne wrażeń i wspomnień, które na pewno będą je jeszcze długo cieszyć. Pierwsza wycieczka autokarowa Grupy Puchatki i Muminki okazała się być nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą lekcją odkrywania piękna natury i wspólnego spędzania czasu.

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE