WIZYTA PANI POLICJANTKI W GRUPIE MUMINKÓW

DZIEŃ Z PANIĄ POLICJANTKĄ

Dnia 23.02.2023 r.  najważniejsze wydarzenie w  grupie Muminków to wizyta Pani policjantki. Temat bezpieczeństwa dzieci na drodze  poruszony przez naszego gościa spotkał się z ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków. Rozmawialiśmy o bezpiecznych zrachowaniach na drodze. Dzieci przypomniały jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Pani Policjantka zwrócila uwagę na ogromne znaczenie noszenia odblasków na ubraniach, obuwiu czy plecakach podczas poruszania się pieszo. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści dotyczących pracy policji i z ciekawością oglądały demonstrowany sprzęt policyjny. Nasze "Muminki" wiedzą, że policjanta nie należy się bać, że jest to osoba, do której można się zwrócić o pomoc. Dziękujemy za tak wartościowe spotkanie.

Emilia Domaszewska

kliknij i zobacz