GRUDZIEŃ W SÓWKACH

ZIMA,ZIMA, ZIMA, PADA, PADA, ŚNIEG

Grudzień w grupie „Sówki” minął niezwykle bajecznie. Dzieci dzięki świątecznym dekoracjom oraz zorganizowanym Mikołajkom poczuły klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W trakcie świątecznego tygodnia przedszkolaki uczestniczyły w głośnym czytaniu oraz stworzyły list do Świętego Mikołaja. Nie zabrakło również odwiedzin samego Świętego, który obdarował dzieci słodkimi upominkami oraz zrobił pamiątkowe zdjęcie. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się jak wyglądały urządzenia dawniej, a jak wyglądają dziś oraz utrwaliły poznane litery. Nie zabrakło również muzycznych zabaw oraz zimowych prac plastycznych.

Grudzień był dla nas bardzo radosny i pełen niespodzianek. Z niecierpliwością czekamy co przyniosą kolejne miesiące.

Martyna Truskolaska