Strona głowna  /  OGŁOSZENIA

25.05.2020

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 2 w Łapach odbędzie się w sierpniu

Zapisy na dyżur wakacyjny odbędą się w dniach 1-5 czerwca 2020 r. w godzinach 8.00 - 15.00. Regulamin i karty zapisu można pobrać tutaj lub odebrać w sekretariacie wcześniej uprzedzając telefonicznie przybycie do przedszkola 715 26 39

Wypełniony wniosek można zostawić w skrzynce pocztowej na bramce przedszkola lub przesłać na e-mail: p2_sekretariat@um.lapy.pl

Czy dziecko zostało przyjęte na dyżur można dowiedzieć się telefonicznie po 15 czerwca 2020 r.

W lipcu pełni dyżur Przedszkole nr 1 w Łapach

12.05.2020

UWAGA

Drodzy Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do Przedszkola nr 2 w Łapach. Listy dzieci zostały wywieszone na drzwiach przedszkola. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 85 715 26 39 w celu potwierdzenia czy dziecko zostało przyjęte.

6.05.2020

UWAGA

Na podstawie Zarządzenia Burmistrza Łap nr 37/2020  Przedszkole nr 2 w Łapach od 13 maja 2020 będzie prowadzić opiekę dla dzieci rodziców pracujących.

Zarządzenie Burmistrza

Zarządzenie Dyrektora Przedszkola nr 2

PODSTAWA PRAWNA

Od 13 maja Przedszkole nr 2 z zamiejscowym oddziałem w Daniłowie Dużym w głównej mierze ma zapewnić opiekę nad dziećmi. Na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 r. oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej mamy możliwość zapewnienia opieki 48 dzieciom w budynku na ulicy Cmentarnej oraz 9 dzieciom w oddziale zamiejscowym w Daniłowie Dużym. Otwarcie placówki ma na celu głównie wsparcie rodziców pracujących według rekomendacji MEN. Na ten czas w naszym przedszkolu wprowadzone zostaną nowe zasady, do których musimy dostosować się wszyscy. Obowiązywać one będą od 13 maja.

Zwracam Państwa uwagę na zalecenia Ministra Zdrowia - jeśli rodzice nie muszą posyłać dziecka do przedszkola, proszę tego nie robić.

Proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej: procedura i deklaracja (deklarację należy wypełnić i dostarczyć do placówki e - mailowo na adres p2@um.lapy.pl lub wypełnioną wrzucić do skrzynki pocztowej przedszkola znajdującej się na bramce). Deklaracje można pobrać w sekretariacie.

Placówka czynna będzie w godzinach 6.00 – 17.00.

Opieka nad dziećmi zapewniona będzie w godzinach 7.00 – 16.00.

Wiąże się to z koniecznością dezynfekcji wszystkich sprzętów i zabawek, które używane są przez dzieci przebywające w placówce ( plac zabawa, stoły, krzesła kredki, zabawki). Zajęcia będą miały charakter wyłącznie opiekuńczy, nauczanie zdalne będzie odbywać się jak dotychczas. Zajęcia dodatkowe nie będą obywać się do odwołania. Do placówki wstęp mają tylko dzieci i pracownicy przedszkola. Wprowadza się kategoryczny zakaz wstępu do placówki rodziców, opiekunów, osób trzecich.

Procedura bezpieczeństwa

Oświadczenia

Deklaracja zapisu

ZASADY - WZORY DOKUMENTÓW

Uwaga Rodzice

Wpłat za przedszkole dokonujemy przelewem na dwa oddzielne konta:

• Opłata za pobyt dziecka na konto 64116022020000000252404128
  • Opłata za posiłki na konto 08116022020000000252404166

Jaka kwota do zapłaty dowiesz się:

tel. 85 715 26 39 w godzinach 8.00 - 15.00

e-mail: p2_intendent@um.lapy.pl

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w EDUKACJI ZDALNEJ w naszym przedszkolu. E - przedszkole to wyzwanie dla nas wszystkich. W związku z przedłużeniem zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach do 24 maja 2020 r. nadal będziemy przygotowywać zajęcia i propozycje zabaw dla naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w Przeglądzie Recytatorskim i obchodach Światowego Dnia Ziemi. Mimo braku możliwości spotkania się - udało się przez ten czas Powitać Wiosnę, przypomnieć o Dniu Autyzmu, obejrzeć 56 recytacji wierszy i zadbać o Ziemię. To wszystko dzięki Waszej aktywności :-) Zatęskniła za naszymi dziećmi Pani Leśnik, otrzymujemy też moc dobrych słów od Was. To bardzo pozytywne przekazy, na które zawsze czekamy :-) i odbieramy je z radością. Ściskamy Was mocno :-)

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach informuje,
że na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów:

• w dniach 25 marca 2020 r. do odwołania Przedszkole nr 2 prowadzi edukację zdalną poprzez stronę internetową www.przedszkole2.blizej.info zakładka EDUKACJA ZDALNA. Nauczyciele kontaktuja się z Państwem w sposób ustalony np: grupa messenger, telefonicznie, e-mail

W tym czasie zaleca się pozostanie w domu!

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach informuje,
że na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów:

• w dniach 12 -13 marca 2020 r. przedszkole prowadzi tylko zajęcia opiekuńcze,
  • w dniach 16 - 25 marca 2020 r. przedszkole będzie zamknięte.

W tym czasie zaleca się pozostanie w domu!

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach

komunikat MEN

DRODZY RODZICE

Z uwagi na pojawiające się w niektórych krajach przypadki zachorowań na koronawirusa dyrektorzy jednostek oświatowych otrzymali rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami zamieszczonymi poniżej.

Rekomendacje MEN

Procedura postępowania na wypadek wystapienia choroby zakaźnej w Przedszkolu nr 2 w Łapach

Instrukcja mycia rąk

Strona Ministerstwa Zdrowia