PIKNIK RODZINNY 4.06.2018

NAJWAŻNIEJSZA W ŻYCIU JEST RODZINA

Piękna pogoda, rodzice, dzieci to główni bohaterowie tego wydarzenia. Piknik był rozpoczęciem dni Jubileuszu 50 lecia Przedszkola nr 2 w Łapach. Wszyscy uznaliśmy, że przedszkole mimo tych minionych lat jest ciągle młode, ponieważ bawią się tu nieustannie dzieci. Dlatego też urodziny przedszkola to również ich święto. Najmłodsza grupa przedszkolna Biedronek razem z Panią Burmistrz Urszulą Jabłońską oraz Księdzem Proboszczem Waldemarem Krzywińskim rozpakowali ogromny prezent, z którego w niebo wyleciały kolorowe baloniki symbolizujące minione lata przedszkola. Piknik rodzinny był świetną okazją do wspólnego świętowania urodzin „dwójeczki promującej zdrowie” Oprócz atrakcji zapewnionych przez firmy i organizacje zewnętrzne dzieci z rodzicami wzięły udział w Olimpijce przedszkolnej, śpiewały piosenki, malowały, podjadały smakołyki.

W tym dniu ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego pt.: „Przedszkole moich marzeń”, który skierowany był nie tylko do dzieci, ale też rodziców.GALERIA

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Park Linowy Doktorce, Lipowy MOST, Fabrykę Figury, AB – Sklep spożywczo przemysłowy, Stowarzyszenie PETRUS – bardzo dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w przygotowaniu muffinowego tortu i owocowych przekąsek dla dzieci. Dziękujemy Panu Leszkowi Gulewiczowi za prowadzenie pikniku i udostepnienie sprzętu nagłaśniającego. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za słodką watę cukrową. Strefie Kubusia dziękujemy za pomoc w organizacji atrakcji dla dzieci: wykonanie przypinek Jubileuszowych oraz udostepnienie dmuchańca do zabaw. Dziękujemy PAARO Mobilnej Szkole Tańca, grupie Przedszkoliada, Centrum Integracji Społecznej w Łapach, Marcinowi Tomkielowi, Emilii i Jarkowi Porowskim, Gimnazjalistom za zorganizowanie kącików aktywności. Dziękujemy Policji za czuwanie nad bezpieczeństwem i pokaz aut policyjnych.

Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Anny i Piotra Marzec, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie dekoracji balonowych, oraz prezentu balonowego dla wszystkich dzieci.

Dziękujemy Panu Jerzemu Barańczukowi za fotografie i Michałowi Kozłowskiemu za stworzenie relacji filmowej.

Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji pikniku z całego serca dziękujemy.

KLIKNIJ I ZOBACZ