SPORTOWY DZIEŃ MAM

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU MAMY!

Za nami kolejny Sportowy Dzień Mam – tym razem z piękną słoneczną pogodą, wyśmienitą kondycją drużyny i szczęśliwymi dzieciakami.

Razem z nami bawili się przyjaciele z Przedszkola nr 1 i Przedszkola Katolickiego. Przygotowane konkurencje przez trenerów OKF Łapy były wyzwaniem dla wszystkich zawodniczek, które wykazały się różnymi sprawnościami: szybkością, siłą, wytrzymałością oraz intelektem. Nasze zawodniczki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w meczu piłki nożnej, przeciąganiu liny, siłowaniu się na rękę i zawodach lekkoatletycznych. Wiele radości przyniosła zabawa w  kalambury, które prezentowała nam mama Justyna.

Kochane Mamy – byłyście wspaniałe, dlatego, że widziałyście radosne oczy dzieci, słyszałyście ich doping i czułyście ich gorące serca, które motywowały Was do gry i zabawy.Serdecznie dziękujemy Wam za to, że mimo wielu codziennych obowiązków znalazłyście czas na to, by pokazać dzieciom jak jesteśmy zgraną i wesołą drużyną dwójeczki promującej zdrowie. Dziękujemy pracownikom OKF Łapy za zaproszenie, ciepły klimat i organizację zabaw – było świetnie! Dziękujemy Pani Agnieszce Roszkowskiej właścicielce kwiaciarni w Łapach za piękne róże, które dzisiaj cieszą oko wszystkich mam.Dziękujemy Tatusiom, którzy wspierali Mamy w tym dniu – jesteście niezastąpieni. Dziękujemy naszym przyjaciołom z drużyn zaprzyjaźnionych przedszkoli za super zabawę. Życzymy wszystkim Mamom samych szczęśliwych i słonecznych dni, radości, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń.

FILM 1