WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "MÓJ DOM-MOJA RODZINA"

DLA KAŻDEGO PRZEDSZKOLAKA NAJWAŻNIEJSI SĄ MAMA I TATA

15 maja w Przedszkolu nr 64 w Białymstoku odbyła się V Edycja konkursu wokalno – recytatorskiego „Mój dom – moja rodzina”. Jego celem było wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną i promowanie więzi międzypokoleniowych. Dzieci śpiewały piosenki i mówiły wiersze o tym, co jest dla nich najbliższe – o rodzinie. Nasze przedszkole reprezentowała Natalka Kamińska z grupy Muminków. Licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowała utwór „Strasznie ważna rzecz” Danuty Wawiłow.  Jego treść i interpretacja spodobała się jury, które nagrodziło występ wyróżnieniem. Zgromadzona widownia gromko oklaskiwała małą artystkę brawami a wszystkim mamom zakręciła się łza w oku, gdy wysłuchały wyznania, jak strasznie ważną dla dziecka jest do Niej miłość. Gratulujemy Natalce pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy też rodzicom, bez zaangażowania których, udział w tej imprezie nie byłby możliwy.

Mirosława Matusik