DWÓJECZKA NA OLIMPIJCE

„NA DRODZE MOJEGO ŻYCIA”

W środę 09.05.2018r. sześciolatki reprezentowały naszą Dwójeczkę Promującą Zdrowie na Olimpiadzie, czyli drugim etapie XV edycji konkursu „Na drodze mojego życia”. Podczas konkurencji dzieci musiały wykazać się wiedzą na temat zdrowia, ekologii, higieny, bezpieczeństwa, zdrowego odżywiania oraz sprawnością fizyczną. Nasze przedszkolaki wypadły wspaniale, zdobyły maksymalną ilość punktów i poradziły sobie świetnie podczas konkurencji sportowych. Pierwszym etapem był konkurs plastyczny, w którym zostało wyróżnionych aż pięć prac o tematyce zdrowotnej z naszego przedszkola. Dzięki temu właśnie mogliśmy wziąć udział w Olimpiadzie, zdrowo rywalizować i zintegrować się z innymi placówkami promującymi zdrowie.

Justyna Markowska