PRZEDSZKOLNE KOŁO LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ

TRZYMAJMY SIĘ MORZA…

W niedzielę 6 maja dzieci z Przedszkolnego Koła Ligi Morskiej i Rzecznej wzięły udział w Obchodach 100-lecia Ligi Morskiej i Rzecznej w Łapach.  Po mszy św. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy: Liga Morska i Rzeczna w przededniu 100-lecia, czyli „Trzymajmy się morza”- nasze przedszkolaki wspólnie z zaproszonymi gośćmi przecięły wstęgę. Następnie miała miejsce uroczysta przysięga Ligi Morskiej- ponowienie dla dzieci należących do Ligi oraz przyjęcie nowych członków do Ligi. Pośród licznych podziękowań nie zapomniano też o naszym Przedszkolu- Pani Małgorzata Perkowska- prezes Przedszkolnego Koła Ligi Morskiej i Rzecznej otrzymała pamiątkowy medal z okazji 100-lecia istnienia Ligi Morskiej. Po części oficjalnej mieliśmy okazję zaprezentować się publiczności. Przygotowaliśmy na tą okazje wiersz o latarni morskiej oraz piosenki, lecz największą atrakcją okazała się piosenka z pokazywaniem „Baby Shark”- nasze przedszkolaki porwały do tańca wszystkich zebranych- był nawet bis! Po występie na dzieci czekały liczne atrakcje: malowanie twarzy, wata cukrowa, foto-budka, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za piękny występ oraz rodzicom za poświęcenie czasu w niedzielne przedpołudnie.

Małgorzata Piekutowska