ZAJĘCIA OTWARTE - KRASNOLUDKI

MASZERUJE WIOSNA...

W grupie dzieci 3-letnich odbyło się zajęcie otwarte dla Rodziców. Niespodzianki Pani Wiosny – to temat, wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania. Dzieci otrzymały list i paczkę od Pani Wiosny.  W paczce były koperty z zadaniami do wykonania. Nasi rodzice mogli obserwować jak ich pociechy radzą sobie z wieloma zadaniami, które tego dnia na nich czekały. Ostatnim zadaniem było wykonanie na szarym papierze wspólnie z rodzicami Pani Wiosny. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem. Wspólne wykonanie dało nam wszystkim wiele radości, ale to nic dziwnego…, bo przecież jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy ofiarować naszym pociechom, jest właśnie wspólnie spędzony czas i wykonanie czegoś „razem”. Efekt pracy był zachwycający. Piękne prace  zostały zaprezentowane w kąciku dla rodziców.

A teraz podziękowania: Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie do naszej grupy, dziękujemy dzieciom za aktywne uczestnictwo w zajęciu, szczególnie miłą i radosną  atmosferę.

Joanna Roszkowska

Ligia Łapińska