IV PRZEGLĄD TAŃCA PRZEDSZKOLAKÓW

TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE...

17 kwietnia w sali św. Józefa odbył się IV Przegląd Tańca Przedszkolaków organizowany przez Stowarzyszenie Nasze Łapy- Twoja Przyszłość. Występy uświetniła obecność wspaniałej publiczności oraz gości specjalnych: ks. Waldemara Krzywińskiego, Pani Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Anety Perkowskiej, Pani Wicedyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Małgorzaty Perkowskiej oraz przedstawicielki Stowarzyszenia pani Krystyny Płońskiej. Zaprezentowało się 11 grup tanecznych : „Leśne skrzaty”- Płonka Kościelna, „Łapasie” oraz „Słoneczniki”- Przedszkole nr 1 w Łapach, „Krasnoludki”, „Muchomorki”, „Biedronki”, „Jeżyki”, „Smerfy”, „Puchatki”, „Muminki”- Przedszkole nr 2 w Łapach. Występom towarzyszyły piękne, kolorowe stroje, skoczna muzyka i radosny nastrój uczestników. Dziękujemy bardzo wszystkim małym wykonawcom oraz nauczycielom i opiekunom za ciężką pracę włożoną w przygotowanie dzieci. Ogromne podziękowania składamy członkom Stowarzyszenia „Nasze Łapy- Twoja Przyszłość” za pomoc w organizacji przeglądu oraz przygotowanie słodkiego poczęstunku. Gorące podziękowania także dla naszej publiczności, która tak licznie przybyła i wspaniale dopingowała wszystkie grupy taneczne!

Małgorzata Piekutowska

Film Leśne Skrzaty