WIELKI SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

I MIEJSCE W KONKURSIE MAMA, TATA I JA

14 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach odbyły się Eliminacje Powiatowe XXVI Festiwalu Piosenki „Mama, Tata i ja”. Nasze przedszkole reprezentowali Miłosz Ryś z grupy Muminków i Anitka Kiszko z Puchatków. Dzieci śpiewały o tym, co jest im bliskie – o zabawkach i zabawie z najbliższymi. Miłosz zaśpiewał piosenkę „Malowany wózek” a Anitka „Laleczkę z serwskiej porcelany”. Miła atmosfera sprawiła, że trema zniknęła. Piękne prezentacje małych artystów podziwiała i gromko oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Czas oczekiwania na wyniki konkursu się nie dłużył – minął dzieciom na wspólnym tańcu i zabawie. Wspaniałą niespodziankę sprawiła nam wszystkim Anitka zajmując I miejsce w konkursie. Komisja doceniła talenty wykonawców i wyróżniła wszystkich dyplomami oraz nagrodami książkowymi. Małym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy też rodzicom, bez zaangażowania których, udział w tej imprezie nie byłby możliwy.

Mirosława Matusik

KLIKNIJ I ZOBACZ GAERIĘ