PRZEDSZKOLIADA 2018

PRZEDSZKOLAKI SPORT KOCHAJĄ I DLATEGO ZDROWIE MAJĄ

12 marca 2018 roku dzieci z Przedszkola nr 2 w Łapach po raz pierwszy uczestniczyły w największej w Europie imprezie sportowej dla przedszkolaków w Hali Uniwersytetu w Białymstoku. Impreza rozpoczęła się wspólną rozgrzewką przeprowadzoną przez instruktorki tańców Paaro. Kolejnym punktem imprezy był pokaz tańca młodych gimnastyczek artystycznych z Białegostoku . Następnie rozpoczęły się zabawy sportowe prowadzone przez sportowców  i instruktorów Przedszkoliady. Dzieci poznały podstawy następujących dyscyplinach sportowych: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, ręczna, rugby, hokej . W czasie przerw spożywały zdrowe przekąski oraz rysowały w kąciku artystycznym.  Całą imprezę urozmaiciły maskotki Kangura i Pelikana. Na koniec mali sportowcy otrzymali puchar dla przedszkola oraz medale, dyplomy i upominki. Zmęczone ale zadowolone wróciły do przedszkola.

Małgorzata Perkowska

kliknij i zobacz galerię