KARNAWAŁ W ŻABKACH

TAŃCE HULAŃCE!!!

7 lutego dzieci z grupy ŻABEK wzięły udział w Balu Karnawałowym w naszym przedszkolu! Bal to wspaniała okazja do przebrania więc były księżniczki, biedroneczka, motylki, Skye z Psiego Patrolu, Batmanka i Batman, Spiderman, tygrysek, żołnierz, strażak i wiele innych wspaniałych kreacji. Wesołe rytmy poderwały wszystkich do wspólnej zabawy, która przeplatana była ciekawymi konkursami i quizami. Niezwykłym gościem na balu był Mikołaj. Odwiedził nas z wielkim worem prezentów który podarował dzieciom. Dzień ten był dla naszych przedszkolaków dniem niezwykłym i magicznym, a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Mariola Perkowska