DZIŚ WYJĄTKOWA JEST ZABAWA BAL PRZEBIERAŃCÓW , TRWA KARNAWAŁ

W dniu 07.02.2018r. w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy.   Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W pierwszej kolejności  zaraz po śniadaniu bawiły się dzieci młodsze. W tym samym czasie starszaki  miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał
z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Miłą niespodzianką była wizyta św. Mikołaja, który chętnie bawił się razem z dziećmi. Kolejną atrakcją balu było prowadzenie przez Panią Kasię Kisiel zajęć tanecznych ,,PARO". Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Mikołajowi, Pani Kasi za zaangażowanie się w bal. Rodzicom w przygotowanie pięknych balowych strojów.   Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Joanna Roszkowska

Ligia Łapińska