DZIEŃ BABCI I DZIADKA- ŻABKI

NASI KOCHANI DZIADKOWIE

Święto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień w  roku przedszkolnym. Obchodzony jest on hucznie we wszystkich szkołach i przedszkolach. W naszej grupie święto to obchodziliśmy 19.01. 2018r. pod hasłem „ Nasi Dziadkowie”. Na tę wyjątkowa uroczystość przygotowaną przez nauczycielki, dzieci i rodziców zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie przedszkolaków. Zaproszeni goście stawili się punktualnie o 12.00, o której to rozpoczęło się artystyczne przedstawienie w wykonaniu dzieci. Mali artyści dobrze się przygotowali gdyż przez kilka ostatnich tygodni  powtarzali wiersze i piosenki o babciach i dziadkach. Pięknie przebrania dzieci,  babcine i dziadkowe  nakrycia głowy, wprowadziły gości w świąteczny nastrój.  Część artystyczną zakończyło odśpiewanie 100 lat, życzenia i prezenty własnoręcznie przygotowane przez wnuków. Słodki poczęstunek, wspólne rozmowy przy stole i zabawy z dziećmi zakończyły przedszkolne spotkanie. To był piękny, zimowy dzień. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, wychowankom i Dziadkom za wspólnie spędzony czas.

Bożena Domaszewska