PRZEDSZKOLNE KOŁO LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ

WIGILIJNE SPOTKANIE…

W dniu dzisiejszym dzieci z Przedszkola nr 2 należące do Koła Ligi Morskiej miały przyjemność uczestniczyć w wigilijnym spotkaniu Ligi Morskiej i Rzecznej Oddział Podlaski. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym ubieraniem choinki. Każdy z naszych przedszkolaków wybrał sobie starszego kolegę lub koleżankę spośród innych członków Ligi z którym wieszał ozdoby na choince, a następnie zasiadł do stołu. Po przemowie księdza kapelana LMiR Waldemara Krzywińskiego oraz Pani  Estery Gąsowskiej- prezesa LMiR Oddział Podlaski dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie serdeczne życzenia świąteczne oraz śpiewaliśmy kolędy. Po wspaniałym poczęstunku wszyscy zebrani otrzymali upominki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w świątecznej atmosferze.

Małgorzata Piekutowska