MIKOŁAJKI ŻABKI 2017

Każdy jest przejęty,

Kiedy Mikołaj

Przynosi prezenty”

Grupę „ŻABEK” odwiedził długo oczekiwany gość. Już od rana przedszkolaki ubrane w czerwone stroje i czapki wyczekiwały charakterystycznego odgłosu dzwonka. Najpierw było słychać dźwięk dzwonka dochodzącego za drzwi, potem donośne „hou hou hou” i pojawił się on – nasz ukochany św.Mikołaj! Gość z dalekiej Północy wywołał wiele uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi kilka piosenek o tematyce zimowej i powiedziały że, w tym roku były bardzo grzeczne. Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami i obiecał, że powróci do nas za rok. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Serdecznie dziękujemy Panu Domaszewskiemu za zaangażowanie w życie przedszkola oraz coroczną pomoc w organizacji jednego z ulubionych przez dzieci dni w roku.

Mariola Perkowska