ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA 2017

POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA

Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez…

24 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu swoje święto obchodził Pluszowy Miś.  Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swojego ulubionego pluszaka, aby razem z nim uczcić „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Uroczystość rozpoczęła się od poznania historii naszego bohatera i odszukania największego ze wszystkich misiów, który jak się okazało, nie był zwykłym pluszakiem. Ku zaskoczeniu dzieci magiczne hasło, które Miś trzymał w ręku sprawiło, ze maskotka „ożyła” i zabarała wszystkie dzieci w podróż do „Krainy Misia Łapsika”. Aby tam dotrzeć przedszkolaki musiały wykonać kilka zadań, które sprawiły im wiele radości.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom oraz zabawa ze swoim ulubieńcem.

Katarzyna Olszewska