PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - KRASNOLUDKI

MY MALUCHY PRZYRZEKAMY............

21 listopada 2017r. w Przedszkolu , odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań - recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, grały na instrumentach...... Po zakończonej uroczystości Pani Dyrektor Aneta Perkowska za pomocą ,,czarodziejskiego ołówka" dokonała ,,Aktu pasowania". Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy, odznaki i jabłuszka. Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji  i miłych wrażeń.

Joanna Roszkowska

Ligia Łapińska