PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - ŻABKI

„ŻABKI” – JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKAMI

Dnia 16 listopada 2017r. w grupie „Żabek” odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Do przedszkola przybyli Rodzice, Pani Dyrektor i sami przedszkolacy. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal przedszkolaka oraz jabłuszko. Całą uroczystość uwieczniły pamiątkowe zdjęcia i filmiki. Na koniec odbył się słodki poczęstunek, wspólne rozmowy i zabawy z rodzicami. Uroczystość ta pozwoliła dzieciom, rodzicom i nauczycielom zintegrować się. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć - „Jestem prawdziwym przedszkolakiem”. Dziękujemy serdecznie rodzicom za udział i pomoc w przygotowaniu tak ważnego wydarzenia.

Mariola Perkowska