PRZEDSZKOLNA LIGA MORSKA I RZECZNA

SMERFY I MUCHOMORKI Z WIZYTĄ U KSIĘDZA PROBOSZCZA WALDEMARA KRZYWIŃSKIEGO

Od 1 września 2017 r. realizujemy w naszym przedszkolu program pt.: ,,Łapy – miasto nad Narwią” w ramach Przedszkolnego Koła Ligi Morskiej i Rzecznej . W związku z tym 9 listopada 2017 r. przedszkolni jungowie wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu z Księdzem Proboszczem Waldemarem Krzywińskim, który wprowadził przedszkolaki                   w tajniki zawodu marynarza. Dzieci zwiedziły Plebanię oraz poznały zbiory księdza z wielu wypraw także tych żeglarskich. Przymierzały czapki marynarskie i te przywiezione z inny krajów. Słuchały dźwięków dzwonów i dzwonków z kolekcji księdza. Również muszelki wzbudziły ogromne zaciekawienie gdyż właśnie w nich ukryty był szum morza. Na zakończenie spotkania wymieniliśmy się prezentami. Czas na Plebani minął szybko gdyż gospodarz opowiadał ciekawie o przygodach związanych z morzem.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Kapelanowi LMiR Waldemarowi Krzywińskiemu.

Małgorzata Perkowska

kliknij i zobacz