Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
data dodania: 2017-10-13 09:50:25

Dn. 12.10.2017r w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gościliśmy Panią Urszulę Jabłońską Burmistrz Łap oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Tego dnia wszyscy nauczyciele i pracownicy z rąk Pani dyr. Anety Perkowskiej oraz Pani Burmistrz otrzymali podziękowania i nagrody za zaangażowanie i wkład w pracę na rzecz dzieci.

Przedszkolaki specjalnie na tę okazję przygotowały program artystyczny. Prezentowały swoje umiejętności recytując wiersze, oraz wesoło śpiewając piosenki. Własnoręcznie wykonały laurki, które wręczyły dla wszystkich pracowników naszej placówki. Stowarzyszenie Nasze Łapy-Twoja Przyszłość oraz Rada Rodziców włączyli się w organizację tej uroczystości, za co serdecznie dziękujemy.

Ligia Łapińska