ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

I nadszedł czas…pożegnania. 23 czerwca 2017 r. w Przedszkolu nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Wszystkie dzieci w tym dniu otrzymały dyplomy i razem ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami mogły świętować ten dzień.

Bardzo uroczyście przy dźwiękach poloneza dzieci 6 letnie rozpoczęły część  artystyczną przygotowaną przez nauczycielki Panią Ligię Łapińską, Beatę Nielipowicz, Katarzynę Olszewską i Joannę Roszkowską. Z bijącymi sercami przedstawiły wiersze, piosenki i przygotowane układy taneczne Rodzicom i zaproszonym Gościom.

Były podziękowania i łzy wzruszenia. Wszyscy byliśmy oczarowani umiejętnościami naszych przyszłych pierwszaków, które otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe na zakończenie edukacji w Przedszkolu nr 2 w Łapach. Otrzymały również Certyfikaty Leśnego Tropiciela oraz medale
z Nadleśnictwa  Rudka za udział w Innowacji „Leśni Tropiciele”.

Po uroczystości dzieci uczestniczyły w zabawach zorganizowanych
w przedszkolu: malowaniu twarzy, zabawach z balonami. Niezwykłych wrażeń dostarczył nam zespół Flejwunia Kids działający przy Domu Kultury
w Łapach oraz teatr Kaprys M, których członkami są też byli absolwenci naszej „dwójeczki”. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne „Czerwony Kapturek”.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości naszym Gościom:

Pani Burmistrz Urszuli Jabłońskiej,

Panu Wiesławowi Porowskiemu, który reprezentował Nadleśnictwo Rudka, Radzie Rodziców
za udział w uroczystości.

Składamy serdeczne podziękowania dyrektorowi DK Łapy Panu Grzegorzowi Perkowskiemu, Adamowi Karasiewiczowi  oraz Pani Annie Berg  za pomoc przy organizacji atrakcji dla maluchów.  Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc przy organizacji tego święta. Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży, którzy mimo rozpoczętych wakacji poświęcili czas „dwójeczkowym” przedszkolakom.

Życzymy wszystkim spokojnego wypoczynku

Dyrektor, Rada pedagogiczna