Strona głowna  /  Aktualności  /  BAJKOWY KOROWÓD ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ŁAPACH
BAJKOWY KOROWÓD ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ŁAPACH
data dodania: 2017-06-06 13:35:53

Dzisiaj było u nas gwarno i wesoło. Przybyli do nas goście… ale jacy? Uczniowie z młodszych klas Szkoły Podstawowej nr. 2 przebrali się za postacie z bajek. Na placu zagościły Królewny Śnieżki, Rycerze, Pipi Pończoszka, Księżniczki, Biedronki, Smoki, Królowie, Piraci, Smerfetki i wiele wiele innych. Niektórych trudno było rozpoznać, ale przedszkolaki dały sobie z tym radę. Uczniowie czule witali się z nami, bo przecież, tak niedawno przychodzili do naszego przedszkola jako wychowankowie. Fajnie było po kilku latach pokręcić się na karuzeli, pozjeżdżać na zjeżdżalni. Taka wspólna zabawa zbliża wszystkich, przywołuje wspomnienia, a co najważniejsze cieszy. Dziękujemy Paniom Nauczycielkom i uczniom za przybycie i wspólnie spędzone chwile. Cieszymy się z wzajemnej współpracy.

Małgorzata Łapińska