Strona głowna  /  Aktualności  /  GRATULUJEMY PANI DYREKTOR!!!
GRATULUJEMY PANI DYREKTOR!!!
data dodania: 2017-06-02 15:31:11

Pragniemy złożyć Pani Anecie Perkowskiej serdeczne gratulacje z okazji wygrania konkursu i nominacji na stanowisko Dyrektora Przedszkola nr 2 w Łapach.

Nic nie dzieje się samo - powierzenie po raz kolejny Pani tej odpowiedzialnej funkcji jest przede wszystkim odzwierciedleniem Pani wybitnych kompetencji, dotychczasowych osiągnięć oraz wizji kierowania palcówką. Wiemy z jak dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy łączy się pełnienie tej funkcji, ale wierzymy w Pani zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu.

Proszę pamiętać, że towarzyszą Pani dobre myśli rodziców i, że jesteśmy wdzięczni za wszystko, co Pani robi dla naszych dzieci i na rzecz umacniania pozytywnego wizerunku Przedszkola . Raz jeszcze gratulujemy i życzymy pomyślności w sprawowaniu tej trudnej misji.

Dzieci,

Rada Rodziców,