Strona głowna  /  Aktualności  /  MUMINKI I PUCHATKI Z WIZYTĄ W GIMNAZJUM!
MUMINKI I PUCHATKI Z WIZYTĄ W GIMNAZJUM!
data dodania: 2017-05-23 13:56:06

Nasze starszaki z grupy Muminków i Puchatków dziś po raz pierwszy progi Gimnazjum nr 1 przekroczyły i o dziwo wcale się jej nie wystraszyły. A to wszystko zasługa osób w niej pracujących i przemiłej atmosfery tam panującej. Pani Hania  Dziemianowicz wraz z wybranymi uczennicami serdecznie nas powitała i całą szkołę w bardzo ciekawy sposób  pokazała. Dzieci w różnych salach lekcyjnych były, gdzie uczących się, starszych kolegów odwiedziły. Świetlice i sekretariat także odwiedzili, a potem same w ławkach siedziały i wierszy, czytanych przez gimnazjalistów słuchały. Na koniec atrakcja była nie mała, bo sala gimnastyczna już na nas czekała. Pan Darek Rydzewski z Panem Grzegorzem Cholewą wspaniałe, sportowe atrakcje przygotowali, więc nasze przedszkolaki wyhasały do utraty tchu, a z kulturalnym zachowaniem w ogóle nie było problemu. Na zakończenie do stołówki nas zaproszono i ku naszemu zaskoczeniu pięknie ugoszczono!!! Przedszkolaki pełne wrażeń i przeszczęśliwe do przedszkola wróciły, bo szkoła bardzo im się spodobała, a atmosfera nam towarzysząca była WSPANIAŁA!!! Wszyscy, których tam spotkaliśmy byli bardzo mili, ciepło nas witali i  troskliwie się nami zajmowali. Pani Hannie  Dziemianowicz raz jeszcze gorące podziękowania składamy, że tak wspaniałą wycieczkę po szkole nam zorganizowała i po królewsku nas potraktowała. My wdzięczni za to, obiecujemy, że przy najbliższej rewizycie także gościnnością się popiszemy.

B. Nielipowicz