Strona głowna  /  Aktualności  /  KONKURS RECYTATORSKI W PRZEDSZKOLU
KONKURS RECYTATORSKI W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2017-05-18 22:16:29

Dn.18.05.2017r.w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków pod hasłem ,,Zaczarowane słowa’’.

W konkursie wystąpiło siedemnaścioro  dzieci  z siedmiu grup: Muminków, Puchatków, Smerfów, Krasnoludków, Jeżyków, Biedronek oraz  Muchomorków.  Wszyscy uczestnicy wchodzili na specjalnie przygotowaną scenę i przez mikrofon recytowali wybrany wiersz. Każdy występujący otrzymał dyplom z gratulacjami oraz nagrodę. Pozostałe  dzieci tworzyły widownię, podziwiały zdolności recytatorskie i odwagę  kolegów. Po występach nie brakowało oklasków. Dn. 02.06.2017r. wybrane dzieci będą reprezentowały nasze przedszkole w Domu Kultury w Łapach. Wszystkim życzymy sukcesów.

Ligia Łapińska

KLIKNIJ I ZOBCZ GALERIĘ