Strona głowna  /  Aktualności  /  LIGA MORSKA
LIGA MORSKA
data dodania: 2017-05-11 22:24:29

06.05.2017r. grupa z Przedszkola Nr 2 w Łapach złożyła uroczystą przysięgę i wstąpiła do Podlaskiego Oddziału Ligi Morskiej i Rzecznej. Nasi trzej mali Reprezentanci wraz ze starszymi kolegami i koleżankami z niecierpliwością oczekiwali na ślubowanie. Po serdecznym powitaniu przez naszego Księdza Proboszcza dzieci przyrzekły: stać zawsze na straży polskiego morza, wartość pracy na morzu nieustannie i wytrwale pomnażać, czynem ofiarnym morzu i Polsce w każdej służyć potrzebie. Oprócz dzieci do Ligi wstąpiły także Pani Małgorzata Perkowska oraz Pani Małgorzata Piekutowska. Nowi członkowie otrzymali imienne legitymacje oraz wisiorki z muszelkami. Po uroczystości dzieci wraz z rodzicami brały udział w licznych atrakcjach. : )