XVII BIEG ULICZNY IM. W. KIKOLSKIEGO

BIEG MA RADOŚĆ SPRAWIAĆ - KONDCJĘ I HUMOR POPRAWIAĆ!

Muminki i Puchatki w sobotę 29.04.2017r. o godz. 11.00 uczestniczyły w XVII Biegu Ulicznym im. W. Kikolskiego. W tym dniu pogoda nie rozpieszczała zawodników. Było bardzo wietrznie i chłodno. Nasi wszyscy zawodnicy spisali się na medal. Każdy walczył ze swoimi słabościami, pogodą i marzył, żeby meta była tuż, tuż. Ten trud się opłacał, bo każdy ukończył bieg w dobrej formie. Dzieci otrzymały medale, pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody, wręczone przez Panią Burmistrz Urszulę Jabłońską.

Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, organizatorom biegu za trud i włożone wielkie serce w organizację tej wspaniałej imprezy biegowej. Muminkom, Puchatkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Można na was polegać!!!

Joanna Roszkowska

Katarzyna Olszewska