Strona głowna  /  Aktualności  /  WOKALNY SUKCES MARYSI WARPECHOWSKIEJ
WOKALNY SUKCES MARYSI WARPECHOWSKIEJ
data dodania: 2017-04-26 19:17:55

W sobotę 22.IV. na powiatowych eliminacjach XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Mama, tata i ja” w Pogorzałakach nasze przedszkole reprezentowała Ola Szyluk i Karinka Rzońca z Puchatków oraz Lidzia Łupińska i Marysia Warpechowska z Muminków. Choć konkurencja była nie mała, to tym razem Marysia WYRÓŻNIENIE otrzymała. Cała czwórka pięknie swoje piosenki zaśpiewała i godnie nasze przedszkole reprezentowała. Brawo wszystkim dziewczynkom bijemy i za WSPANIAŁE WYSTĘPY dziękujemy!!! Marysi zaś  sukcesu GRATULUJEMY, a pozostałych zachęcamy, by nie rezygnowali, nadal śpiewali i swym śpiewaniem naszą placówkę promowali.  Rodzicom Oli, Karinki, Lidzi i Marysi utalentowanych córeczek gratulujemy i serdecznie podziękować im pragniemy, że sobotni dzień poświęcili, by ich pociechy na festiwalu wystąpiły.

Beata Nielipowicz