Strona głowna  /  Aktualności  /  GIMNAZJALIŚCI GŁOŚNO CZYTAJĄ W PRZEDSZKOLU
GIMNAZJALIŚCI GŁOŚNO CZYTAJĄ W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2017-04-04 15:22:43

03.04.2017r  w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” uczniowie z Gimnazjum w Łapach kolejny raz przybyli do przedszkola, aby głośno czytać przedszkolakom książki. Nasze dzieci są dumne z tego, że mogą gościć starszych kolegów w swoich grupach, i tak też było tym razem. Gimnazjaliści mimiką i modulacją głosu podczas czytania wywołali uśmiech na twarzy dzieci, sprawili, że z zainteresowaniem i uwagą słuchały czytanych książeczek. Na zakończenie, każdy przedszkolak dostał ilustrację do kolorowania – wszyscy bardzo się starali, każdy chciał, żeby jego praca była najpiękniejsza. Teraz z kolorowych obrazków zrobimy galerię prac dzieci. Dziękujemy uczniom z Gimnazjum za propagowanie literatury dziecięcej wśród naszych przedszkolaków.

Ligia Łapińska