Strona głowna  /  Aktualności  /  SUKCES MONIKI Z MUMINKÓW NA KONKURSIE PLASTYCZNYM!!!
SUKCES MONIKI Z MUMINKÓW NA KONKURSIE PLASTYCZNYM!!!
data dodania: 2017-03-31 15:34:24

W Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość” nasza Monika Łapińska z grupy Muminków otrzymała WYRÓŻNIENIE !!! W tym roku na konkurs wpłynęło 222 prace w jej kategorii wiekowej! I właśnie jej praca, jako jedna z dziesięciu, została dostrzeżona, doceniona i wyróżniona. Z rąk Pani Dyrektor Anety Perkowskiej, Monika dyplom odebrała i zasłużone gratulacje otrzymała. Zatem jest  to dla nas wszystkich wielka radość i wspólny sukces całej społeczności przedszkolnej. Moniczce i jej Rodzicom serdecznie gratulujemy! Dalszych osiągnięć i  rozwijania talentu życzymy, jej pracę, wytrwałość i talent doceniamy, a na kolejne sukcesy naszych przedszkolaków czekamy!!!

Beata Nielipowicz