Strona głowna  /  Aktualności  /  KONKURS PLASTYCZNY
KONKURS PLASTYCZNY
data dodania: 2017-03-23 06:56:29

O bezpieczeństwie z naszymi przedszkolakami rozmawiamy często, bo wiemy jakie to ważne. Od najmłodszych lat wpajamy dzieciom zasady ruchu drogowego, zwracamy uwagę na bezpieczeństwo podczas zabaw w przedszkolu oraz na podwórku, czy też uczymy znaków drogowych. Aby utrwalić te zasady został zorganizowany konkurs plastyczny pt.  „Bezpieczeństwo na drodze” pod patronatem Szefa Obrony Cywilnej Gminy. Wcześniej jednak pod takim hasłem zorganizowaliśmy wewnętrzny konkurs. Prace dzieci pojawiły się na wystawie w szatni, by Rodzice mogli podziwiać talenty swoich pociech. Wszystkie prace były ładne, dlatego jury miało trudne zadanie by wybrać tylko sześć prac i przekazać do Urzędu Gminy. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, które wręczyła Pani dyrektor Aneta Perkowska. Gratulujemy dzieciom talentu i ciekawych pomysłów.

Małgorzata Łapińska