NASI NA FESTIWALU RECYTATORSKO- WOKALNYM

RAZ DWA TRZY ZDROWYM CHCESZ BYĆ I TY!!!

Nasze przedszkolaki talentami słyną i zawsze przedszkole godnie reprezentują. Aleksandra Marzec z Puchatków i Lidia Łupińska z Muminków w czwartek 23 II na Festiwalu recytatorsko- wokalnym organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 68 w Białymstoku nas reprezentowały i był to wyczyn nie mały. Obie  dziewczynki pięknie swoje utwory wykonały i cudownie się zaprezentowały. Lidzia z wierszem o „Beztroskiej Karolinie” wystąpiła i swoją interpretacją całą zgromadzoną publiczność w zachwyt wprowadziła, a Ola piosenkę o „Niezdrowym jedzeniu” tak wspaniale zaśpiewała, że publiczność z zachwytu aż piała. W nagrodę piękne prezenty i pamiątkowy dyplom otrzymały. Dziewczynki  na scenie odważnie i pewnie siebie się  zachowywały, bo w towarzystwie  Rodziców były i ogromne wsparcie w nich miały.  W tym miejscu BARDZO SERDECZNIE im DZIĘKUJEMY, że swoje pociechy na konkurs zawieźć zechcieli, swój cenny czas poświęcili i przez to pewnie pączków w ten Tłusty Czwartek zjeść nie zdążyli. Występu NASZYM małym artystkom GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY, że  nas „w szerokim świecie” reprezentują  i swoich kolegów do kolejnych występów mobilizują.

B.NIelipowicz

kliknij i zobacz galerię