WALENTYNKOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

PUCHATKI W BIBLIOTECE

Dnia 22 lutego 2017 roku, dzieci z grupy ,,PUCHATKÓW’’ odwiedziły oddział dziecięcy Biblioteki Publicznej w Łapach. Było to spotkanie Walentynkowe. Dzieci miały okazję spotkać się ze swoimi rówieśnikami z Przedszkola nr.1 w Łapach. Na powitanie przez uścisk dłoni przekazywaliśmy kolegom iskierkę uśmiechu.  Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę, ( w której trzeba było wykazać się znajomością bajek) - rozwiązanie brzmiało ,,WALENTYNKI’’  Panie bibliotekarki przygotowały przedszkolakom dużo zabaw przy muzyce. Wszyscy tańczyliśmy w rytm muzyki w kółeczku i  w parach, dzięki temu mogliśmy bliżej poznać kolegów z sąsiadującego przedszkola. Była okazja odpocząć gdy pani czytała książkę pt. Walentynki Clifforda, dzieci z uwagą słuchały treści a następnie śpiewająco odpowiadały na pytania dotyczące treści utworu. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i w dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola gdzie czekał na nas obiad.

Ligia Łapińska

kliknij i zobacz galerię