BAL W PRZEDSZKOLU

WALENTYNKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dn. 14.02.2017r. w Przedszkolu odbył się bal. Sala udekorowana balonami, kolorowymi paskami bibuły, oraz serpentynami zachęcała nasze przedszkolaki do zabaw od rana. Dzieci  przebrane za postacie bajkowe w stroje kolorowe, zwiewne i błyszczące. Wesoła muzyka rozbrzmiewała w całym budynku. Podczas balu dzieci uczestniczyły w konkursach z nagrodami. Dużą atrakcją była wędrująca paczka, którą to każde dziecko chciało otrzymać. Zwiedziliśmy "Baśniową Krainę" przechodząc pokonując przeszkody. Bawiliśmy się balonami i pokazywaliśmy swoje zdolności taneczne. Było wesoło, dyskotekowo  i bardzo głośno od unoszącego się śmiechu dzieci. Na koniec przyszedł dostojny gość, był to Mikołaj z workami pełnymi prezentów.  Każda grupa odebrała prezent, zrobiła pamiątkowe zdjęcie i wróciła do swojej sali. Cały dzień ( po balu w salach) bawiliśmy się przy rytmach ulubionej muzyki.

Ligia Łapińska

galeria zdjęć 1

galeria zdjęć 2

SMERFY ŚWIĘTUJĄ WALENTYNKI

14 luty to nie tylko dzień „ zakochanych”, ale również Bal Karnawałowy w naszym Przedszkolu. Na tym balu pojawiły się  różne postacie z bajek, bohaterowie kreskówek oraz piękne czerwone serce rozsyłające uśmiechy do koleżanek i kolegów. Podczas tej radosnej zabawy do naszej grupy także zawitał Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Była to niewątpliwie ogromna niespodzianka, ponieważ Święta już dawno minęły i dzieci nie spodziewały się takiej wizyty. Chętnie pomagały nieść worek z prezentami do swojej sali, by jak najszybciej rozpakować paczkę. Po chwili Pani Dyrektor rozdawała dzieciom smaczne i zdrowe chipsy jabłkowe. To nie koniec niespodzianek w tym dniu. Nasze przedszkolaki w trosce o środowisko nie wyrzucają zużytych baterii do kosza, tylko przynoszą do przedszkola, do odpowiednich pojemników. W podziękowaniu otrzymały słodką niespodziankę. Ach !cóż to był za Bal! Czekamy na kolejny za rok! Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu cudownych strojów i prezentów dzieciom, co sprawiło, że ten dzień pełen emocji pozostanie na długo w pamięci.

Małgorzata Łapińska