MACIEJ MIKOŁAJCZYK Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

MY SIĘ W FERIE NIE NUDZIMY …

31 stycznia gościliśmy w naszym Przedszkolu Pana Macieja Mikołajczyka- aktora pochodzącego z Łap. Pan Maciej przyjął nasze zaproszenie do udziału w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i to właśnie On czytał nam bajki. To było niesamowite doświadczenie dla wszystkich przedszkolaków- słuchać bajki czytanej przez kogoś sławnego. A nasz Gość niezwykle wczuł się w rolę lektora- swoją intonacją i ekspresją słowną przyciągnął uwagę słuchaczy, którzy zamiast jednej bajki wysłuchali, aż dwóch! Pan Maciej bardzo chętnie odpowiedział także na wszystkie pytania dzieci oraz opowiedział nam trochę o swojej pracy. Spotkanie przebiegło bardzo miło, a na zakończenie otrzymaliśmy pamiątkowy autograf z dedykacją.

Małgorzata Piekutowska

kliknij i zobacz galerię