Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŻABKI
DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŻABKI
data dodania: 2017-01-22 21:38:41

W dniu 20 stycznia w grupie „Żabek” odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na ten dzień Panie i „Żabki” przygotowały Gościom mnóstwo atrakcji. Dzieci w tym szczególnym dniu recytowały wiersze, śpiewały piosenki a nawet tańczyły skomplikowane układy taneczne. Po części artystycznej nadeszła kolej na życzenia i prezenty. Dzieci uściskały Dziadków i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i serduszka. Ażeby podtrzymać atmosferę radości, panie zaprosiły Dziadków do wspólnych tańców. Tańczyliśmy razem Polkę-kłaniankę. Dziadkowie i babcie spisali się na medal podczas wspólnych pląsów. Całą uroczystość zakończyły wspólne rozmowy przy stole „bogatym” w pyszności przygotowane przez Rodziców i Dziadków. Czas który spędziliśmy był wyjątkowy. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy STO LAT!

Mariola Perkowska