NASI NA PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK 2017

PRZYBIEŻELI KRASNOLUDKI, MUMINKI I PUCHATKI NA PRZEGLĄD!

Jak tradycja nakazuje nasze przedszkole od kilku lat bierze aktywny udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanych przez Stowarzyszenie Petrus. W tym roku w niedzielę 8.01.17 r ta impreza się odbyła, która bardzo liczne grono wielbicieli zgromadziła. Nas reprezentowały przedszkolaki z Muminków, Puchatków i Krasnoludków, które tak pięknie kolędy i pastorałki zaśpiewały, że od widowni gromkie brawa otrzymały, Rodziców do łez wzruszyły, a obecną Panią Dyrektor Małgorzatę Perkowską dumą nasyciły. Każda grupa po występie nagrody z dyplomami oraz słodki poczęstunek otrzymała, z czego się ucieszyła każda buzia mała. W tym miejscu organizatorom serdecznie dziękujemy za wspaniałą organizację i ciepłe przyjęcie naszych małych artystów.  Raz jeszcze występującym dzieciom oraz ich Rodzicom serdecznie i gorąco dziękujemy, że zechcieli w te wyjątkowo mroźne przedpołudnie przyjść, swój wolny czas poświęcić, by nasze przedszkole godnie reprezentować i by inni o NAS mogli pozytywnie „plotkować”.

B. Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię